Gyventojų lankymo tvarka

INFORMACIJA DĖL GYVENTOJŲ LANKYMO

Gyventojų lankymas Kupiškio socialinės globos namuose leidžiamas tik iš anksto užsiregistravus. (Dėl registracijos prašome kreiptis į gyventojo socialinį darbuotoją.)

Lankyti galima asmenims, persirgusiems COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų, taip pat asmenims, paskiepytiems Sąjungos vaistinių preparatu registre įregistruota COVID -19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina pagal skiepijimo schemą.
Lankyme gali dalyvauti tik asmenys pristatę patvirtinančius dokumentus:
1. Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos (toliau – ESPBI IS) vakcinacijos įrašą arba teigiamo laboratorinio tyrimo (SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo) rezultatų (duomenų) protokolą, kuriuos asmuo gali pateikti atspausdintus arba išsaugotus skaitmeniniu formatu, arba tiesiogiai prisijungęs prie ESPBI IS.
2. Asmens sveikatos priežiūros įstaigos išduotą dokumentą, patvirtinantį, kad asmuo persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) arba nurodantį, kad asmens skiepijimas Sąjungos vaistinių preparatų registre įregistruota COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina pagal skiepijimo schemą yra baigta, kurį asmuo gali pateikti atspausdintą arba išsaugotą skaitmeniniu formatu.
Lankyti gali asmenys  neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų ir kitų užkrečiamų ligų požymių (pav. karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).
Lankytojai atvykdami turi turėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukę, respiratorių).
Lankymo trukmė  gali būti ne ilgesnė kaip 15 minučių išlaikant saugų atstumą. Vieną gyventoją patalpose tuo pačiu metu gali lankyti tik vienas lankytojas.

Informacija dėl lankymo teikiama telefonu : 8-618-09692

................

Daiktus, siuntas perduoti artimiesiems galima.

Gyventojams su artimaisiais bendrauti sudaroma galimybė telefonu ar kitomis komunikavimo priemonėmis.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-22