Gerų darbų savaitė

Data

2017 12 11

Įvertinimas
3
IMG_20171116_134659.jpg

Projektas „Šimtmečio dovanos“ siekia padėti savanorystės iniciatyvoms augti, pritraukti daugiau žmonių, paskatinti kurtis naujas savanorystės tradicijas bendruomenėse, kaimynystėse, kolektyvuose ar šeimose.

Šis gražus projektas nepralenkė ir mūsų bendruomenės. Š.m. lapkričio 16 d. buvo perduotas didžiulis plakatas su vaikų piešiniais, kuriuos nupiešė Kupiškio  Povilo Matulionio progimnazijos 2a klasės mokiniai su mokytoja Janina Kriauziene. Mokiniai piešdami piešinius norėjo skirti nors akimirką savo laiko ir dėmesio neįgaliesiems, sergantiems ir vienišiems.

O lapkričio 17 dieną mus aplankė Povilo Matulionio progimnazijos 7b klasės mokiniai su mokytoja Egle Mikėniene. Mokiniai atkeliavę parodė koncertą, pavaišino gyventojus savo pačių keptais keksiukais. Vaikai savo akciją įvardino 100- keksiukų-100 šypsenų- 100 rankų paspaudimų- 100 metų Lietuvai!

Norėdami prisijungti prie „Šimtmečio dovanos Lietuvai“ mūsų bendruomenė savo šilumą ir dėmesį skyrė Utenos gyvūnų prieglaudos globotiniams. Visada malonu skirti nors dalelę savo gėrio ir šilumos labiau pažeidžiamiems, ir negalintiems savimi pasirūpinti keturkojiems. Vykome žinoma ne tušti, su lauktuvėmis, mūsų bendruomenė aukojo lėšas, ir skyrė jas keturkojų maisteliui.

Būkime aktyviais ir neabejingais piliečiais  - tais, kuriems rūpi, kurie patys kuria malonesnę aplinką, tvirtesnę bendruomenę, rūpinasi kitais.

Užimtumo specialistė Raminta Murnikova