>

Savanorystė

Savanoriška veikla – savanorio neatlyginamai atliekama visuomenei naudinga veikla, kurios sąlygos nustatomos savanorio ir šios veiklos organizatoriaus susitarimu (Lietuvos Respublikos Savanoriškos veiklos įstatymas, Nr. XI-1500, 2011-06-22).

Savanoris – tai žmogus, skiriantis dalį savo laiko padėti bendruomenės nariams, neimant už tai atlygio, prisiimantis atsakomybę už savanorišką veiklą, siekiantis asmeninio tobulėjimo, naujos patirties įgijimo bei gaunantis dvasinės naudos, kuria dalijasi su bendruomene.

Nusprendei tapti savanoriu, tačiau dar svarstai ir turi klausimų? Nedvejok! Ateik pas mus ir mes Tau padėsime atrasti Tavo savanoriškos veiklos sritį! Mūsų įstaigoje galima pasirinkti savanoriauti iš šių veiklos sričių:

  •  Socialinių paslaugų (bendravimas su paslaugų gavėjais, knygų skaitymas, nuvežimas vežimėliu į užimtumo užsiėmimus/salę; palydėjimas į kiemą/ parduotuvę/ ir pan.);
  • Užimtumo/ laisvalaikio (prisidėjimas prie renginių/ švenčių/ popiečių organizavimo; užimtumo/ sportinių užsiėmimų organizavimas ir pan.);

Esame akredituota savanorius priimanti organizacija. Mūsų įstaigoje galima savanoriauti dalyvaujant Jaunimo savanoriškoje tarnyboje (JST), kuri skirta jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 metų.

Daugiau informacijos apie programą https://jrd.lt/savanoryste/jst

Informacija apie savanorišką veiklą teikiama:

Tel. (+370 459) 35560,  (+370 687) 89 020

El. p.  [email protected]

Atnaujinimo data: 2023-11-26